Ciekawe linki:

Diakonia Ewangelizacyjna jest charyzmatyczną grupą modlitewną, mieszczącą się przy Domu Rekolekcyjnym, tuż przy WSD Pelplin.

W każdą niedzielę o godzinie 19:00 zapraszamy na charyzmatyczne spotkanie modlitewne. 
Miejsce: hotel "nad Wierzycą", Plac Tumski 1, Pelplin. 
W czasie spotkania nauczanie wygłosi ks. dr Wojciech Niemczewski - dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Diecezji Pelplińskiej.

Wspólnie spotkajmy się na uwielbieniu Pana !

Ewangeliczne zamyślenia

Rozważania do kolejnych tekstów Ewangelii, snute na podstawie własnych przemyśleń i osobistych życiowych sytuacji...

Dwutygodnik, który redaguje ks. Jarosław Kaźmierczak

Hiszpania, Polska

Duchowość wdzięczności jest duchowością o wielu twarzach, ale można ją określić jednym słowem, wskazując na dwie osoby, jako wzory życia tym słowem. Tym słowem jest wdzięczność, a wzorami są Najświętsza Maryja Panna i święty Franciszek z Asyżu.

Stowarzyszenie Boża Krówka

"W 2005 roku mój syn Miłosz znalazł się na Oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Gdańsku. Podejrzewano poważną chorobę. Ten czas spędzony na Oddziale Onkologii zmienił moje spojrzenie na wiele spraw, a zwłaszcza na kwestię odchodzenia dzieci. Zrozumiałam, że życie to najkruchsza rzecz, jaką nam dano.. Widziałam szaleństwo i rozpacz w oczach matek, których dzieci umierały, a one nie mogły nic zrobić…

Badania nie potwierdziły obaw lekarzy. Ale ja po pobycie na tym oddziale byłam już inna. Zdążyłam się zaprzyjaźnić z kilkorgiem dzieci i ich rodzicami. Wiele z tych małych przyjaciół już odeszło. Mój synek jest zdrowy. Śpiewa teraz na chwałę Pana w Zespole Dzieciątka Jezus :)

 

 

 

 

Please reload

Nasza muzyka:

Przyjaciela mam mp3

Przyjaciela mam - Zespół Dzieciątka Jezus
00:00 / 00:00

Veni Sancte Spiritus mp3

Veni Sancte Spiritus - Zespół Dzieciątka Jezus
00:00 / 00:00

Duchu Święty , o przyjdź mp3

Duchu Święty o przyjdź - Zespół Dzieciątka Jezus
00:00 / 00:00
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com