Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie:

Nowa Cerkiew k. Chojnic

Parafia pw. św. Marii Magdaleny

ul. Plac Kościelny 1

 

w każdą 1-szą środę miesiąca 

godz. 17.30

 

(celebruje ks. Jarosław Kaźmierczak ze Wspólnotą Dzieciątka Jezus)

1/10

Swoimi charyzmatami posługują członkowie Wspólnoty i Zespół Ewangelizacyjny Dzieciątka Jezus wraz z opiekunem ks. Jarosławem Kaźmierczakiem, który jest również diecezjalnym egzorcystą.

 

Przebaczaj i nie wspominaj więcej. Nie wypominaj innym i sobie tego, co Bóg przebaczył i usunął z zapisu naszych przewinień.

Boże przebaczenie to niepamięć wsteczna. Jeżeli Bóg obiecał, że nie będzie wracał do grzechów wyznawanych i przebaczonych, jakim prawem my do nich wracamy i wypominamy je innym lub sobie? Przebaczenie to cud, ale musi być poprzedzony decyzją naszej woli, że chcemy przebaczyć. Apostoł Paweł pisze: "Bądźcie jedni dla drugich uprzejmi, serdeczni, odpuszczając sobie wzajemnie, jak i wam Bóg odpuścił w Chrystusie". 

Ef. 4, 32  Źródło: (slowo.pl)

 

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne jest odpowiedzią na proroctwa wypowiedziane w roku 1992 podczas ogólnopolskiego czuwania w Częstochowie.

         Głównym przesłaniem tego czuwania była modlitwa o uzdrowienie wewnętrzne, najpierw animatorów, a potem wszystkich przybyłych na plac przed Wałami Jasnej Góry. Około 35 tysięcy osób, zgromadzonych pierwszy raz na taka skalę, doświadczyło charyzmatycznego posługiwania modlitwą o uzdrowienie i darem poznania. Wszystkiego dopełniało zaś upraszanie dla obecnych wylania darów Ducha Świętego.

          Wyjątkowe znaczenie dla nadchodzących lat miały proroctwa padające w czasie wspólnej modlitwy. Mówiły one o konieczności przeprowadzania seminariów Odnowy i o potrzebie organizowania dużych spotkań jako podstawowych formach ewangelizacji. Ponadto zapowiadały powstanie silnych ośrodków ewangelizacji i formacji w kilku miastach Polski oraz o organizowaniu Mszy Świętych z modlitwą o uzdrowienie.

Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com