X Forum Charyzmatyczne 9-11.10.2009

Żeby wyjechać na Forum Anitka, Kasia i Ola musiały się nieźle natrudzić. Na tydzień przed wyjazdem zcazęły się problemy: zdrowotne, finansowe, a na sam koniec 1 dzień przed wyjazdem Kasia miała wypadek i transport do Łodzi jej autem spalił na panewce. Oli auto od tygodnia miało nowego właściciela, więc trzeba było kombinować dojazd autobusem ( pociąg odpadał-11 godzin jazdy z 4 przesiadkami).

I tu następny problem, jadąc autobusem byłyby o 2.30 w nocy w Łodzi. I co dalej? Trzeba było pomyśleć o wyjeździe dzień wcześniej, tj. w czwartek po południu, żeby o normalnej godzinie być w Łodzi i wykupić dodatkowy nocleg z czwartku na piątek. Dzięki życzliwości grupy Mocnych w Duchu otrzymały nocleg w bursie.

Po przyjeździe nastąpił ciąg samych niespodzianek. Można bylo wyczuć atmosferę miłości i życzliwości. Dziewczyny zostały otoczone troską ludzi, a Pan Jezus zadbał o resztę. Zanim pomyslały, już miały. Były głodne-proponowano im posiłek, były zmęczone-znajdowano miejsce na odpoczynek, nie miały transportu-znajdował się ktoś życzliwy, który podwoził. Żywe jest Słowo Boże i skuteczne.

Mt.6,3-25

"Nie troszczcie się więc zbytnio i nie mówcie:

co będziemy jeść?, co będziemy pić ? czym będziemy się przyodziewać?

Bo o to wszystko poganie zabiegają.

Przecież Ojciec wasz niebieski wie,

że tego wszystkiego potrzebujecie.

Starajcie się naprzód o królestwo Boga i sprawiedliwość,

a wszystko będzie wam dodane.

Nie troszczcie się zbytnio o jutro,

bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. "

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com