XVI Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym 2010

Jak co roku nasza Odnowa Dzieciątka Jezus szykuje się do tego wielkiego wydarzenia. W zeszłym roku z Chojnic wyjechało 5 dużych autokarów ( to swoisty ewenement, bo nasza Odnowa jest sporo mniejsza...). W tym roku Iwonka juz zamówiła 5 wypasionych autobusów. Mamy nadzieję, że chętnych nie zabraknie.

W 2009 deszcz łask spadał na wszystkich...

"Duch Święty nieustannie gromadzi i umacnia uczniów Chrystusa, aby stanowili „jedno serce i jedną duszę”. W świecie rozdartym przez walki niezgodę sprawia, że możemy doświadczyć prawdziwej jedności i mocą Chrystusa przezwyciężać wszystko co dzieli i oddala jednych od drugich. W imieniu Krajowego Zespołu Koordynatorów Odnowy w Duchu Świętym zapraszam z całego serca do wspólnego przeżycia XVI Ogólnopolskiego Czuwania Odnowy w Duchu Świętym. Zgromadzi nas ono w dniach 14-15 maja 2010 r. w sanktuarium Jasnogórskim. Przez wstawiennictwo Jasnogórskiej Królowej Polski, Matki naszego zawierzenia będziemy prosić o wierność natchnieniom Ducha Świętego".

ze strony: http://www.odnowa.org/czuwania/ogolnopolskie-czuwania/xvi-czuwanie-odnowy-14-15.05.2010

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com