Czuwanie na Zesłanie Ducha Świętego

Serdecznie zapraszamy na CZUWANIE w wigilię Święta ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 22-23 maja 2010 Chojnice od godz. 20.00

Przed dniem PIĘĆDZIESIĄTNICY uczniowie Jezusa Chrystusa wraz z matką Jego Maryją znajdowali się wszyscy razem w jednym miejscu i trwali jednomyślnie na modlitwie (Dz.1.14)

I my pragniemy w ten wieczór 22 maja zgromadzić się w jednej parafii chojnickiej – tym razem w kościele p.w. Matki Bożej Fatimskiej i w radosnym uwielbieniu naszego Boga modlić się o napełnienie Duchem Świętym.

Zapraszamy więc do wspólnego czuwania wszystkich, którzy pragną duchowego odświeżenia mocą Bożego Ducha, a zwłaszcza tych, którzy przeżyli niedawno rekolekcje z o. Jamesem Manjackalem.

W programie przewidziana jest konferencja dotycząca charyzmatów Ducha Świętego, modlitwa o wylanie darów, oraz Eucharystia.

Będzie też niespodzianka… :)

Całość pragniemy zanurzyć w uwielbieniu naszego Zbawiciela.

Już dziś zachęcamy do wspólnej modlitwy, aby był to dla nas wszystkich czas odnowienia Bożą miłością.

Rozpoczynamy o godz. 20.00

Eucharystia – ok. godz. 23.00

przewidywany czas zakończenia – ok. godz. 00.30 - 01.00

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com