Od 26.11.2010r. rusza Seminarium Odnowy Wiary

Od przyszłego piątku, tj. dn. 26.11.2010r. w naszej Wspólnocie Dzieciątka Jezus w Chojnicach rozpoczynamy cykl spotkań zwanych Seminarium. W Seminarium może uczestniczyc każda chętna osoba, która pragnie bliżej poznać Jezusa, samego siebie i nawiązać bliższe relacje ze wspólnotą. Nasze seminaryjne spotkania będziemy opierać na cyklu książek ks. Józefa Kozłowskiego z serii Dobra Nowina. Przez 10 tygodni będziemy się spotykać od godz. 18.30 tak jak zawsze w Liceum Katolickim, po wspólnej modlitwie podzielimy się na mniejsze grupki dzielenia, gdzie będziemy się wspólnie modlić i dzielić słowem. Potem znowu zbierzemy się razem, aby podziękować Bogu za dany nam czas. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają Miłości przez duże "M" "Niespokojne jest serce człowieka, dopóki nie spocznie w Bogu" św. Augustyn

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com