Rekolekcje Diecezjalne grup Odnowy w Duchu Świętym Tuchola 2011

W dniach 17-21.08.2011r. niektórzy członkowie naszej Wspólnoty brali udział w diecezjalnych rekolekcjach organizowanych w Tucholi. Prowadził je ks. Ireneusz Kalf. Tematem przewodnim było Słowo Boże-żywe i skuteczne. Jak przystało na temat tych rekolekcji, były one wspaniałe. Dotyczyły samej istoty, czyli naszej wewnętrznej relacji z Bogiem - Słowem, które jest wszechmocne i wszystko stwarza. Słowo stało się Ciałem i rzeczywiście mieszka między nami, a tam w Tucholi zwłaszcza Duch Św. poprowadził nas bardzo głeboko w tajemnicę Słowa. Nigdy nie przestanę sie dziwić, jaki Bóg jest pomysłowy i dobry. Jak pozwalał się nam odkrywać poprzez rozważane Słowo. Przenikanie przez Boga naszych serc było wręcz namacalne. Szczęśliwy, kto zaufał Panu i chodzi Jego drogami! Bóg Zapłać za ten święty czas dla prowadzącego oraz za świetną opiekę nad dziećmi dla opiekunów. Wieczory były czasem dla ciała. Tyle słodyczy, ile zjadłam w Tucholi, to chyba przez pół roku zjadam normalnie. Zacieśnialiśmy nasze relacje, rozmowy, pogawędki, śmiech i radość-to dominowało. A teraz znowu rok trzeba czekać na następne rekolekcje...

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com