Sympozjum: Magia - cała prawda 10.12.2011r. Chojnice

„Magia - cała prawda” to nazwa sympozjum zorganizowanego w celu upowszechniania wiedzy na tematy związane z różnego typu zagrożeniami duchowymi. Zwłaszcza tymi, wynikającymi z kontaktu z duchową rzeczywistością demoniczną, poprzez otwarcie się na praktyki okultystyczne. Jak mówi jeden z naszych znamienitych prelegentów - Ojciec prof. Aleksander Posacki - nie chodzi tu o „straszenie”, bo nie chcemy odwoływać się do emocji słuchaczy, ale o „ostrzeganie”, zakładające przekaz rozumowy oraz logiczną argumentację. Rozumiemy również, że hasło „magia - cała prawda” sformułowane jest na wyrost i nieprecyzyjnie. Zakłada raczej naszą chęć zainteresowania słuchaczy całą prawdą o niebezpieczeństwie związanym z praktykowaniem współczesnej magii niż możliwością wypowiedzenia tej prawdy w czasie jednodniowego sympozjum.

Pierwsze spotkanie pod tym hasłem odbyło się Warszawie w Galerii Porczyńskich, w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II w ramach XIV Międzynarodowych Targów Wydawców Katolickich, 29 marca 2008 roku. Pomyślane było ono wówczas jako impreza jednorazowa. Zainteresowanie sympozjum spowodowało jednak, że regionalna, precedensowa impreza promocyjna zamieniła się w akcję informacyjną, szerząca wiedzę o skali współczesnych zagrożeń duchowych. Wkrótce temat ten podjęli kolejni organizatorzy z innych miast, przeszczepiając ideę sympozjum na własny grunt. W ten sposób odbyły się już spotkania na Jasnej Górze w maju 2008 roku, po czym kolejno: w Gdańsku, Gliwicach, Lublinie, Warszawie, Poznaniu i Krakowie, Łomży, Bytomiu i Białymstoku, Ostrołęce, Olsztynie, Bielsku Białej, Toruniu, Nowym Targu, Opolu, Rybniku, Katowicach, Gdańsku, Kalwarii Zebrzydowskiej, Koszalinie, Wadowicach i Gdyni. W planach Żywiec, Warszawa, Lublin, być może również Tychy i Jastrzębie Zdrój oraz Rzeszów… W sobotę 10 grudnia 2011 r. odbędzie się ono także w Chojnicach. Integralną częścią każdego z sympozjów jest uroczysta Msza Święta, połączona ze szczególnym zawierzeniem Słuchaczy, Organizatorów i Prelegentów Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski, obranej honorową Patronką sympozjum „Magia – cała prawda”. Obok Niej Patronem Sympozjum jest również bł. Jan Paweł II.

Udział w Sympozjum jest bezpłatny. Zapraszamy!

miejsce: Hala sportowa, ul. Wagnera 2, Chojnice

10.12.2011r.

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com