Premiera najnowszego filmu Leszka Dokowicza pt. JA JESTEM w Chojnicach!


Po południu, ostatniego dnia rekolekcji, a więc w środę 23 maja 2012, odbędzie się specjalnie dla wszystkich uczestników premiera najnowszego filmu Leszka Dokowicza: JA JESTEM! Film jest owocem gigantycznej pracy producenckiej. Kręcony był w wielu miejscach świata i opowiada o cudownym darze Pana Jezusa dla nas, a mianowicie o Eucharystii. Dlatego tytuł jego brzmi "JA JESTEM", bo w Najświętszym Sakramencie Chrystus jest wśród nas szczególnie obecny. Projekcja filmu bedzie ubogacona spotkaniem z jego autorem, który podzieli sie z uczestnikami rekolekcji duchowym bogactwem, które zyskał przygotowując tę pracę. Po projekcji bedzie możliwość nabycia filmu! Przypomnijmy jeszcze w skrócie sylwetkę Leszka Dokowicza: Leszek Dokowicz: tata pięciorga dzieci. Dziennikarz związany ze środowiskiem „Frondy”. Zawodowo zajmuje się produkcją filmów dokumentalnych. Przy współpracy egzorcysty, ks. dr Andrzeja Trojanowskiego zrealizował między innymi film „Egzorcyzmy Anneliese Michel”, za który przyznano Grand Prix Międzynarodowego Katolickiego Festiwalu Filmów i Multimediów Niepokalanów 2008. Filmografia:

  • 2010: Syndrom - produkcja;

  • 2009: Duch - scenariusz, reżyseria, zdjęcia;

  • 2007: Egzorcyzmy Anneliese Michel - realizacja, scenariusz, zdjęcia;

  • 2006: Boskie Oblicze - scenariusz, zdjęcia;

  • 2004: Śmierć na życzenie? - zdjęcia;

  • 2004: Narkoatak - zdjęcia;

  • 2004: Cywilizacja aborcji - zdjęcia;

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com