AGAPE po Zesłaniu Ducha Świętego


Dzisiaj mieliśmy okazję bardzo wesoło i sympatycznie spędzić czas w gronie Wspólnoty. Była okazja do nauczenia się przynajmniej części imion nowych osób, które dołączyły do naszej Wspólnoty w ostatnim czasie. Na początku wspólną modlitwę poprowadziła Ela, animatorka. Po czasie uwielbienia wysypaliśmy się do pięknego zielonego ogrodu przylegającego do Szkoły Katolickiej. Pogoda była wspaniała, słońce grzało, dzieci szalały na trawie, a dorośli prowadzili poważne, lub zupełnie niepoważne rozmowy przy suto zastawionych stołach :)))

Jak bardzo brakuje nam częstszych takich spotkań, gdzie możemy się ze sobą zintegrować i poznać z zupełnie innej strony.

Fotki ze spotkania

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com