top of page
  • Zdjęcie autoraodnowachojnice

Nasze świadectwo buduje wiarę


jesus-nazareth1.jpg

Przeżyliśmy Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie w Nowej Cerkwi - niektórzy już regularnie uczestniczą w tych Mszach. Wielu przyjeżdża z odległych zakątków Polski. Spora grupa, bo prawie półtora tysiąca osób uczestniczyło w Rekolekcjach z ks. Bashobora w lipcu br. Pan Jezus w sercach wielu osób rozpoczął nowy etap drogi, dokonał cudu uzdrowienia duchowego i fizycznego. Przemienił sposób myślenia i życia.

Nie wstydźmy się zatem podziękować Bogu za ten czas łaski poprzez złożenie świadectwa. Jak już kiedyś pisałam-świadectwo jest niezwykle budujące wiarę w innych. Porusza serca, gdyż oparte jest na naszych przeżyciach-zwykłych codziennych szarych sprawach, które zostały oświetlone przez światło Boże. Świadectwo to ewangelizacja z mocą, to słuchanie słów Jezusa: Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię (Mk 16,15), postarajmy się być tacy jak Maryja, gdyż "aby zanieść Jezusa innym, nie trzeba koniecznie dokonywać niezwykłych czynów, ale trzeba po prostu mieć serce wypełnione miłością do Boga i do braci, miłością, która przynagla do dzielenia się bezcennym skarbem wiary, nadziei i miłości" (JPII z orędzia na VII ŚDM).

Dlatego proszę o nadsyłanie Waszych świadectw, które posłużą ku zbudowaniu innych, że Jezus został ukrzyżowany, ale Zmartwychwstał i żyje i działa w Kościele udzielając wiernym obficie Ducha Świętego, że działa z mocą i hojnie udziela błogosławieństw.

Świadectwa-konkretnie z wszystkich Mszy o uzdrowienie w Nowej Cerkwi (nie tylko z tej z ks. Bashobora), bądź z Rekolekcji w Chojnicach, można nadsyłać drogą mailową na adres:odnowa.chojnice[małpa]gmail.com lub po prostu przyjść na spotkanie naszej Wspólnoty i je złożyć ustnie. Spotkania w każdy piątek o godz. 18.30 w Szkole Katolickiej przy ul. Grunwaldzkiej 1 w Chojnicach.

4 wyświetlenia

Powiązane posty

Zobacz wszystkie
bottom of page