Nasze świadectwo buduje wiarę


Przeżyliśmy Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie w Nowej Cerkwi - niektórzy już regularnie uczestniczą w tych Mszach. Wielu przyjeżdża z odległych zakątków Polski. Spora grupa, bo prawie półtora tysiąca osób uczestniczyło w Rekolekcjach z ks. Bashobora w lipcu br. Pan Jezus w sercach wielu osób rozpoczął nowy etap drogi, dokonał cudu uzdrowienia duchowego i fizycznego. Przemienił sposób myślenia i życia.

Nie wstydźmy się zatem podziękować Bogu za ten czas łaski poprzez złożenie świadectwa. Jak już kiedyś pisałam-świadectwo jest niezwykle budujące wiarę w innych. Porusza serca, gdyż oparte jest na naszych przeżyciach-zwykłych codziennych szarych sprawach, które zostały oświetlone przez światło Boże. Świadectwo to ewangelizacja z mocą, to słuchanie słów Jezusa: Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię (Mk 16,15), postarajmy się być tacy jak Maryja, gdyż "aby zanieść Jezusa innym, nie trzeba koniecznie dokonywać niezwykłych czynów, ale trzeba po prostu mieć serce wypełnione miłością do Boga i do braci, miłością, która przynagla do dzielenia się bezcennym skarbem wiary, nadziei i miłości" (JPII z orędzia na VII ŚDM).

Dlatego proszę o nadsyłanie Waszych świadectw, które posłużą ku zbudowaniu innych, że Jezus został ukrzyżowany, ale Zmartwychwstał i żyje i działa w Kościele udzielając wiernym obficie Ducha Świętego, że działa z mocą i hojnie udziela błogosławieństw.

Świadectwa-konkretnie z wszystkich Mszy o uzdrowienie w Nowej Cerkwi (nie tylko z tej z ks. Bashobora), bądź z Rekolekcji w Chojnicach, można nadsyłać drogą mailową na adres:odnowa.chojnice[małpa]gmail.com lub po prostu przyjść na spotkanie naszej Wspólnoty i je złożyć ustnie. Spotkania w każdy piątek o godz. 18.30 w Szkole Katolickiej przy ul. Grunwaldzkiej 1 w Chojnicach.

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com