top of page
  • Zdjęcie autoraodnowachojnice

Ewangelizacja w Nakle nad Notecią


Nakło.jpg

Na 14 października 2012 w niedzielę o godz. 16.00 w kościele p.w. św. Stanisława Biskupa Męczennika w Nakle nad Notecią, ul. Piotra Skargi 6 Wspólnota Dzieciątka Jezus została poproszona o posługę podczas Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby z naszej Wspólnoty do podjęcia trudu i ofiarowania modlitwy w tej intencji, jak również do czynnego uczestnictwa w Mszy św. w Nakle. Każdy, kto tylko ma ochotę i chciałby uczestniczyć w Mszy św. będzie mile widziany!

..........................................................

Kościół św. Stanisława Męczennika był wypełniony po brzegi. Wielu ludzi nie miało miejsca siedzącego. Pan Jezus hojnie udzielał łask i nie skąpił Swojego błogosławieństwa. Teraz, kiedy ziarno zostało zasiane, nadszedł czas na dojrzewanie do wydania dobrych owoców. Prośmy Pana, aby pozwolił każdemu wydać ten owoc w stosownym czasie, jak również, by przemiana, która dokonała się w wielu sercach nie została zgaszona przez niedowierzanie, że Pan dotknął konkretnie i osobiście właśnie Ciebie i pragnie Twojej odpowiedzi na zaproszenie do dalszej drogi z Nim.Jezus czeka na Twoje TAK! Bardzo prosimy o nadsyłanie świadectw z tej Mszy. Jeśli ktoś poczuł się dotknięty przez Pana podczas modlitwy i zauważa zmianę w swoim życiu, jeśli są osoby uzdrowione na duszy i ciele-niech nie zwlekają i poprzez świadectwo podziękują Bogu za Jego miłość. Świadectwa można nadsyłać drogą mailową na adres naszej Wspólnoty: odnowa.chojnice[małpa]gmail.com zdjęcia z posługi znajdują się w zakładce Galeria

57 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie
bottom of page