Ewangelizacja w Nakle nad Notecią


Na 14 października 2012 w niedzielę o godz. 16.00 w kościele p.w. św. Stanisława Biskupa Męczennika w Nakle nad Notecią, ul. Piotra Skargi 6 Wspólnota Dzieciątka Jezus została poproszona o posługę podczas Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby z naszej Wspólnoty do podjęcia trudu i ofiarowania modlitwy w tej intencji, jak również do czynnego uczestnictwa w Mszy św. w Nakle. Każdy, kto tylko ma ochotę i chciałby uczestniczyć w Mszy św. będzie mile widziany!

..........................................................

Kościół św. Stanisława Męczennika był wypełniony po brzegi. Wielu ludzi nie miało miejsca siedzącego. Pan Jezus hojnie udzielał łask i nie skąpił Swojego błogosławieństwa. Teraz, kiedy ziarno zostało zasiane, nadszedł czas na dojrzewanie do wydania dobrych owoców. Prośmy Pana, aby pozwolił każdemu wydać ten owoc w stosownym czasie, jak również, by przemiana, która dokonała się w wielu sercach nie została zgaszona przez niedowierzanie, że Pan dotknął konkretnie i osobiście właśnie Ciebie i pragnie Twojej odpowiedzi na zaproszenie do dalszej drogi z Nim.Jezus czeka na Twoje TAK! Bardzo prosimy o nadsyłanie świadectw z tej Mszy. Jeśli ktoś poczuł się dotknięty przez Pana podczas modlitwy i zauważa zmianę w swoim życiu, jeśli są osoby uzdrowione na duszy i ciele-niech nie zwlekają i poprzez świadectwo podziękują Bogu za Jego miłość. Świadectwa można nadsyłać drogą mailową na adres naszej Wspólnoty: odnowa.chojnice[małpa]gmail.com zdjęcia z posługi znajdują się w zakładce Galeria

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com