Uwaga! - ruszyły zapisy na rekolekcje z ks. Santiago Martinem z Madrytu!!!! 28-30.08.2015


Pierwsze w Polsce rekolekcje z ks. Santiago Martinem - założycielem międzynarodowej wspólnoty Franciszkanie Maryi.

Po pełnych ducha i entuzjazmu rekolekcjach ks. Johna Bashobory czy ks. Antonello Cadeddu, które wzbudzają wielki Boży entuzjazm i pragnienie wypłynięcia na głębię wiary, zapraszamy na spotkanie z kimś, kto może pomóc uporządkować i usystematyzować nasze odnowione życie.

Ks. Santiago Martin - konsultor Papieskiej Rady ds. Rodziny, dziennikarz, autor wielu książek stale występujący w światowej sieci telewizji Matki Angeliki ma ogromne doświadczenie, kompetencje i niezwykły dar mówienia o sprawach Bożych jasno i przystępnie.

To dla nas wielka szansa móc spotkać się z nim podczas trzydniowych rekolekcji, aby w świetle Pisma św. i Tradycji spojrzeć na swoje życie, wiarę, relacje z bliźnim i uczynić je jeszcze piękniejszymi.

Zapraszamy więc do Chojnic w dniach 28 - 30 sierpnia 2015 r.

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com