Mądrzechowo-21.06.2015

«Uważajcie, niebiosa, na to, co powiem, słów moich ust słuchaj, ziemio. Nauka moja niech spływa jak deszcz, niech słowo me pada jak rosa, jak deszcz rzęsisty na zieleń, jak deszcz dobroczynny na trawę. Gdyż głosić chcę imię Pana: uznajcie wielkość Boga naszego; On Skała, dzieło Jego doskonałe, bo wszystkie drogi Jego są słuszne; On Bogiem wiernym, a nie zwodniczym, On sprawiedliwy i prawy. Pwt.32,1-4

Nawiedziłeś ziemię i nawodniłeś, ubogaciłeś ją obficie. Strumień Boży wodą jest wezbrany. Ps.65,10

W Mądrzechowie Pan dał nam dużo deszczu: był deszczyk kapuśniaczek, były pojedyncze krople, była nawałnica deszczowa i było też słońce...

Pan nam hojnie spuszczał z nieba strumień błogosławieństw!

Do Mądrzechowa pojechalismy na zaproszenie ks. Radka Orlikowskiego i tamtejszej społeczności wiernych. Nikt się deszczu nie wystraszył. Przyjechało ok. 200 osób, aby wspólnie adorować i uwielbiać naszego Pana, modlić się, posłuchać świadectw i katechezy ks. Jarka Kaźmierczaka o wytrwałym poszukiwaniu Jezusa, który wydaje się być nam znajomy, a którego tak naprawdę nie poznajemy, kiedy płynie z nami w "łodzi".

Nasza wspólnota równiez czynnie włączyła się w to spotkanie, przyjechało sporo osób z Chojnic i okolic, aby modlić się wraz z parafianami z Mądrzechowa, pod czujnym i radosnym okiem św. Jana Pawła II.

Dzięki Ci Panie za ten dzień!

Fotogaleria ze spotkania w Mądrzechowie. Kliknij w aparat.

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com