11.10.2015 - ewangelizacja w Borowym Młynie


Podobnie, jak onegdaj w Mądrzechowie, odbędzie się spotkanie ewangelizacyjne w Borowym Młynie, w małej miejscowości położonej na Kaszubach ( powiat bytowski) i należącej do diecezji pelplińskiej.

Z uwagi na niepewne warunki pogodowe całe spotkanie przebiegać będzie w kościele pw. Ducha Świętego, ul. JP II 24.

Rozpoczęcie o godzinie 15.00.

W czasie spotkania planujemy poprowadzić uwielbienie poprzez śpiew i adorację Najświętszego Sakramentu, modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne oraz krótkie świadectwa wiary.

Serdecznie zapraszamy wszystkich z Parafii Ducha Świętego, jak i wszystkich z ościennych parafii na to wspólne Boże spędzenie niedzieli.

Wszystkie osoby z naszej wspólnoty, które chciałyby uczestniczyc w tym spotkaniu będą się mogły zapisać na specjalnie podstawiony autokar za niewielką opłatą w dwie strony ( zapisy podczas jutrzejszego piatkowego spotkania, tj. 2.10.2015).

Od tego, czy zbierze się określona ilość osób zależy, czy autokar pojedzie.

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com