29 lipca 2016 nie będzie spotkania modlitewnego Wspólnoty Dzieciątka Jezus


W związku z tym, iż nasz kraj odwiedzi dostojny gość-nie kto inny, jak sam Papież Franciszek nie odbędzie się piątkowe spotkanie modlitewne w oratorium szkoły katolickiej. W tym szczególnym dla nas czasie będziemy się łączyć duchowo i modlitewnie z Papieżem, wielu z nas osobiście się z Nim spotka, a inni będą na bieżąco śledzić spotkanie z młodzieżą za pomocą mediów.

Dla przypomnienia dodam, iż dzisiaj o godz. 20.00 wyemitowane zostanie we wszystkich polskich stacjach telewizyjnych i niektórych radiowych Orędzie papieża Franciszka do Polaków przed Światowymi Dniami Młodzieży i rozpoczynającą się 27 lipca jego wizytą w Polsce.

Wideoprzesłanie Ojca Świętego udostępnia mediom Komitet Organizacyjny ŚDM 2016.

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com