Skupienie Odnowy Dzieciątka Jezus 2016


Wrzesień obfituje w naszej wspólnocie w różne wydarzenia. Krótko po spotkaniu na rozpoczęcie roku formacyjnego odbędzie się tradycyjny "dzień skupienia".

Rozpoczynamy go już w piątek 16.09.2016 Mszą Świętą o godz. 18.00 w kościele gimnazjalnym, następnie udamy się do szkoły katolickiej na dalsze spotkanie, które może potrwać do ok. godz. 21.00.

W sobotę (17.09.2016) początek stanowić będzie Msza Święta o godz. 8.00 w kościele gimnazjalnym i następnie, jak dnia poprzedniego, udajemy się do szkoły katolickiej na dalszy cykl spotkań. Zakończymy ok. godz. 19.00-20.00.

Tym razem poprowadzi nas w modlitwie ks. Radosław Karczewski z Pelplina wraz z s. Anną Marią Kolberg.

W skupieniu mogą uczestniczyć osoby, które należą do naszej wspólnoty oraz te, które przeszły u nas Seminarium Odnowy Wiary.

Serdecznie zapraszamy!

Ps. W sobotę mile widziane będą domowe wypieki, lub coś innego "na ząb", co będziemy mogli wspólnie i radośnie skonsumować podczas przerwy kawowej.

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com