Rekolekcje z ks. Johnem Bashobora 19-21.05.2017 - zapisy


wpis z dn 16.05.2017

W związku z tym, iż sporo osób zapisanych zrezygnowało z uczestnictwa w rekolekcjach - wznawiamy zapisy na rekolekcje z Johnem Bashobora w dn. 19-21.05.2017. Czasu jest niewiele, ale mamy nadzieję, że znajdą się jeszcze chętni na uczestnictwo w tych wydarzeniach duchowych z ks. Johnem Bashobora.

wpis z dn. 2.05.2017

Jutro tj. 2 maja 2017 punktualnie o godz. 16.00 rozpoczniemy zapisy internetowe. Podczas rekolekcji z ks. Olszewskim zapisało się tak wielu ludzi, że pozostała garstka miejsc. Może się zdarzyć, że w kilka minut zapełni się do maksymalnej liczby, jaką możemy przyjąć w Chojnicach. Nie spodziewaliśmy się tak dużej frekwencji zapisów podczas trwania rekolekcji z ks. Olszewskim.

Dla zainteresowanych i chętnych, którzy nie zmieszczą się na liście przesyłam link do strony ojca Bashobory, gdzie ma uwzględnione wszystkie miejsca, które odwiedzi w Polsce w 2017 roku. Rekolekcje z o. Bashobora w Polsce 2017

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com