Zapisy na rekolekcje z ks. Santiago Martinem w dn. 8-10.09.2017 już uruchomione!

Chcemy kochać Miłość! to temat rekolekcji, które poprowadzi ks. Santiago Martin z Hiszpanii.

Zaczęliśmy zapisy na kolejne rekolekcje, które odbędą się w dniach 8 – 10 września 2017 r. Poprowadzi je ks. Santiago Martin z Hiszpanii, założyciel międzynarodowej wspólnoty Franciszkanie Maryi, członek Papieskiej Rady ds. Rodziny, dziennikarz mediów katolickich i autor wielu książek.

Zapraszamy szczególnie tych, którzy doświadczywszy na wcześniejszych rekolekcjach spotkania z Bogiem żywym, chcą teraz uporządkować i usystematyzować swoją wiarę. Wszystkich pytających: co dalej? Co mam zrobić z tym cudownym darem otrzymanym w czasie rekolekcji z ks. J. Bashoborą, o. Józefem Witko, ks. M. Olszewskim, podczas Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie...?

Ksiądz Santiago znakomicie w tym może pomóc.

Więcej o rekolekcjach tutaj: Rekolekcje Chcemy kochać Miłość!

Formularz zapisów na rekolekcje pt. Chcemy kochać Miłość! z ks. Santiago Martinem

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com