Rekolekcje tuż tuż...

Witajcie Kochani!

Modlitwy o większą frekwencję na rekolekcjach sprawiły to, że mamy już prawie 3/4 dołu hali zapełnione. Nie jest to jeszcze zbyt wiele, ale wystarczająco, by rekolekcje odbyły się tam, gdzie zazwyczaj. Bóg zapłać za wszystkie modlitwy zanoszone w intencji tego wydarzenia. Z przykrością jednak informujemy, iż tym razem nie będzie teczek z notatnikiem i inną zawartością. Nie starczy na te gadżety finansów. Dlatego należy zabrać ze sobą coś do notowania, a przede wszystkim Pismo Święte, różaniec i w miarę możliwości przygotować się duchowo na przeżywanie rekolekcji. Najlepiej, by być po spowiedzi.  

Ze spraw organizacyjnych przypominamy, iż wszystkie ogłoszenia dotyczące transportu, rzeczy znalezionych i związanych z otrzymaniem wejściówki załatwiamy przy okienku recepcji, która znajduje się zaraz przy głównym wejściu. 

Z Panem Bogiem i do zobaczenia na rekolekcjach!

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com