top of page
  • Zdjęcie autoraodnowachojnice

Cztery miesiące intensywnego czasu rekolekcji: ks. Olszewski, ks.Antonello i Ks. Bashobora!

Kochani, przed nami intensywny czas związany z rekolekcjami ewangelizacyjnymi, które skumulowały się w niewielkim odstępie czasu.

Rekolekcje z ks. Olszewskim, które rozpoczynają się już niebawem, tj. 20-22 kwietnia 2018, następnie rekolekcje z ks. Antonello od 1-3 czerwca 2018 oraz tuż za nimi rekolekcje z ks. Bashobora od 13-15.07.2018.

Jak widać będzie intensywnie w ciągu tych czterech miesięcy. Wierzymy, że każdy z Was wybierze te, w których będzie uczestniczył, a w ramach ewangelizacji przyprowadzi także kogoś, kto jeszcze nigdy nie uczestniczył w rekolekcjach charyzmatycznych!

Na wszystkie rekolekcje swojego pasterskiego błogosławieństwa udzielił nam ks. Biskup Ryszard Kasyna.

Jak zazwyczaj, prosimy o modlitwę za Organizatorów oraz za osoby głoszące. Uwierzcie, że nie jest łatwo zorganizować tylu dużych spotkań, w tak krótkim czasie. Jest to dla nas wszystkich olbrzymie wyzwanie, a także nieustanna walka duchowa tocząca się przed, po i w trakcie każdych rekolekcji.

Nade wszystko radujmy się czasem Wielkanocnym, kiedy to Zmartwychwstały Jezus przechodzi ze śmierci do życia i ukazuje nam drogę, którą mamy kroczyć.

Drogę nadziei i radosnego Alleluja! Pomimo krzyża i cierpienia.

Drogę do Prawdy i ku Życiu, którym jest On Sam.

Niech Zmartwychwstały Jezus przywróci każdemu z Was wiarę, nadzieję i miłość oraz odnowi Ducha, który poprowadzi Was do zwycięstwa!

Szczęść Boże

1277 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie
bottom of page