Cztery miesiące intensywnego czasu rekolekcji: ks. Olszewski, ks.Antonello i Ks. Bashobora!

Kochani, przed nami intensywny czas związany z rekolekcjami ewangelizacyjnymi, które skumulowały się w niewielkim odstępie czasu.

Rekolekcje z ks. Olszewskim, które rozpoczynają się już niebawem, tj. 20-22 kwietnia 2018, następnie rekolekcje z ks. Antonello od 1-3 czerwca 2018 oraz tuż za nimi rekolekcje z ks. Bashobora od 13-15.07.2018.

Jak widać będzie intensywnie w ciągu tych czterech miesięcy. Wierzymy, że każdy z Was wybierze te, w których będzie uczestniczył, a w ramach ewangelizacji przyprowadzi także kogoś, kto jeszcze nigdy nie uczestniczył w rekolekcjach charyzmatycznych!

Na wszystkie rekolekcje swojego pasterskiego błogosławieństwa udzielił nam ks. Biskup Ryszard Kasyna.

Jak zazwyczaj, prosimy o modlitwę za Organizatorów oraz za osoby głoszące. Uwierzcie, że nie jest łatwo zorganizować tylu dużych spotkań, w tak krótkim czasie. Jest to dla nas wszystkich olbrzymie wyzwanie, a także nieustanna walka duchowa tocząca się przed, po i w trakcie każdych rekolekcji.

Nade wszystko radujmy się czasem Wielkanocnym, kiedy to Zmartwychwstały Jezus przechodzi ze śmierci do życia i ukazuje nam drogę, którą mamy kroczyć.

Drogę nadziei i radosnego Alleluja! Pomimo krzyża i cierpienia.

Drogę do Prawdy i ku Życiu, którym jest On Sam.

Niech Zmartwychwstały Jezus przywróci każdemu z Was wiarę, nadzieję i miłość oraz odnowi Ducha, który poprowadzi Was do zwycięstwa!

Szczęść Boże

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com