top of page
  • Zdjęcie autoraodnowachojnice

Istotne informacje dotyczące rekolekcji z ks. Olszewskim


Kochani, już za 2 tygodnie spotykamy się na rekolekcjach w Chojnicach, które poprowadzi ks. Michał Olszewski SCJ.

Jak już pewnie część osób zauważyła-lista jest zamknięta. Nie przyjmujemy juz nowych zgłoszeń.

Chciałabym podać kilka bardzo istotnych informacji, które dotyczą uczestnictwa w tych rekolekcjach:

1. Nastąpiła zmiana miejsca. Rekolekcje odbędą się na dużej sali, która mieści się w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Chojnicach, ul. Grunwaldzka 1. W nowo wybudowanym budynku tej szkoły. Szkoła jest w Centrum, jest dobry dojazd, w pobliżu duże parkingi, w tym olbrzymi parking w Parku mieszczącym się zaledwie ok. 50 metrów od szkoły.

2. Liczba miejsc jest ograniczona, wobec czego osoby, które zapisały się już w styczniu, lutym i do połowy marca br., a nie złożyły stosownej ofiary organizacyjnej zostały automatycznie skreślone z listy uczestników ( osoby posiadające adres e-mail zostały powiadomione przez internet, natomiast te bez adresu e-mail otrzymały, bądź otrzymają informację telefoniczną).

Prosimy, by te osoby nie wpłacały ofiary za rekolekcje, gdyż wpłata nie upoważni do wejścia na salę. Jeśli ktoś wpłaci pomimo prośby, otrzyma zwrot po rekolekcjach.

3. Rekolekcje rozpoczną się w piatek o godzinie 15.00. W związku z tym osoby, które opłaciły posiłek, otrzymają na miejscu zwrot za jeden obiad.

4. Ze względu na to, że sala jest mniejsza, niz Hala Sportowa prosimy o nie zabieranie ze sobą dzieci. Jesli macie Państwo taką możliwość, to niech zostaną pod dobrą opieką w domu. Nie będzie miejsca na rozłożenie koców, czy mat, by dzieci mogły się na nich bawić.

Nie zapewniamy opieki do dzieci.

5. Prosimy, aby przybyć na rekolekcje w stanie łaski uświęcającej. Podczas ich trwania będzie ograniczona możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

6. Zapis na rekolekcje jest jednocześnie akceptacją REGULAMINU jaki obowiązuje podczas naszych spotkań.

390 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie
bottom of page