Istotne informacje dotyczące rekolekcji z ks. Olszewskim


Kochani, już za 2 tygodnie spotykamy się na rekolekcjach w Chojnicach, które poprowadzi ks. Michał Olszewski SCJ.

Jak już pewnie część osób zauważyła-lista jest zamknięta. Nie przyjmujemy juz nowych zgłoszeń.

Chciałabym podać kilka bardzo istotnych informacji, które dotyczą uczestnictwa w tych rekolekcjach:

1. Nastąpiła zmiana miejsca. Rekolekcje odbędą się na dużej sali, która mieści się w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Chojnicach, ul. Grunwaldzka 1. W nowo wybudowanym budynku tej szkoły. Szkoła jest w Centrum, jest dobry dojazd, w pobliżu duże parkingi, w tym olbrzymi parking w Parku mieszczącym się zaledwie ok. 50 metrów od szkoły.

2. Liczba miejsc jest ograniczona, wobec czego osoby, które zapisały się już w styczniu, lutym i do połowy marca br., a nie złożyły stosownej ofiary organizacyjnej zostały automatycznie skreślone z listy uczestników ( osoby posiadające adres e-mail zostały powiadomione przez internet, natomiast te bez adresu e-mail otrzymały, bądź otrzymają informację telefoniczną).

Prosimy, by te osoby nie wpłacały ofiary za rekolekcje, gdyż wpłata nie upoważni do wejścia na salę. Jeśli ktoś wpłaci pomimo prośby, otrzyma zwrot po rekolekcjach.

3. Rekolekcje rozpoczną się w piatek o godzinie 15.00. W związku z tym osoby, które opłaciły posiłek, otrzymają na miejscu zwrot za jeden obiad.

4. Ze względu na to, że sala jest mniejsza, niz Hala Sportowa prosimy o nie zabieranie ze sobą dzieci. Jesli macie Państwo taką możliwość, to niech zostaną pod dobrą opieką w domu. Nie będzie miejsca na rozłożenie koców, czy mat, by dzieci mogły się na nich bawić.

Nie zapewniamy opieki do dzieci.

5. Prosimy, aby przybyć na rekolekcje w stanie łaski uświęcającej. Podczas ich trwania będzie ograniczona możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

6. Zapis na rekolekcje jest jednocześnie akceptacją REGULAMINU jaki obowiązuje podczas naszych spotkań.

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com