Dobre wiadomości dotyczące rekolekcji z ks. Olszewskim

edit z dn. 19.04.2018

W piątek 20.04.2018 zapraszamy po odbiór identyfikatorów od godz. 14.15.

Kochani Rekolektanci,

w związku z tym, że rekolekcje odbędą się na mniejszej, niż zwykle sali, a co za tym idzie mniejszymi kosztami wynajmu, informujemy, że każdy uczestnik w ramach ofiary organizacyjnej, otrzyma ciepły posiłek (zupa plus pieczywo) w sobotę 21.04.2018 i w niedzielę 22.04.2018.

Kilkanaście osób, które zgłosiły chęć uczestnictwa pod sam koniec rekolekcji i złożyły ofiarę, niestety z przyczyn lokalowych (sala jest dużo mniejsza) nie mogą w rekolekcjach uczestniczyć. Bardzo Was przepraszamy. Wszystkie te osoby zostały przez nas powiadomione (elektronicznie, telefonicznie i sms) i w ramach przeprosin gwarantujemy im 100% miejsce na rekolekcjach z ks. Johnem Basobora lub z ks. Antonello Cadeddu. Istnieje oczywiście dla tych osób możliwość zwrotu wpłaty po rekolekcjach z ks. Olszewskim.

Teraz już wszystko jest dopięte na ostatni guzik i pozostaje nam tylko "święta cisza modlitewna", tak by odpowiednio przygotować się duchowo do przeżywania rekolekcji.

Nie zapomnijcie Kochani o zabraniu ze sobą Pisma Świętego oraz o sakramencie pokuty, tak by przeżywać ten szczególny czas w łasce uświęcającej.

Z Panem Bogiem, polecamy się modlitwie

Organizatorzy

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com