top of page
  • Zdjęcie autoraodnowachojnice

Dobre wiadomości dotyczące rekolekcji z ks. Olszewskim

edit z dn. 19.04.2018

W piątek 20.04.2018 zapraszamy po odbiór identyfikatorów od godz. 14.15.

Kochani Rekolektanci,

w związku z tym, że rekolekcje odbędą się na mniejszej, niż zwykle sali, a co za tym idzie mniejszymi kosztami wynajmu, informujemy, że każdy uczestnik w ramach ofiary organizacyjnej, otrzyma ciepły posiłek (zupa plus pieczywo) w sobotę 21.04.2018 i w niedzielę 22.04.2018.

Kilkanaście osób, które zgłosiły chęć uczestnictwa pod sam koniec rekolekcji i złożyły ofiarę, niestety z przyczyn lokalowych (sala jest dużo mniejsza) nie mogą w rekolekcjach uczestniczyć. Bardzo Was przepraszamy. Wszystkie te osoby zostały przez nas powiadomione (elektronicznie, telefonicznie i sms) i w ramach przeprosin gwarantujemy im 100% miejsce na rekolekcjach z ks. Johnem Basobora lub z ks. Antonello Cadeddu. Istnieje oczywiście dla tych osób możliwość zwrotu wpłaty po rekolekcjach z ks. Olszewskim.

Teraz już wszystko jest dopięte na ostatni guzik i pozostaje nam tylko "święta cisza modlitewna", tak by odpowiednio przygotować się duchowo do przeżywania rekolekcji.

Nie zapomnijcie Kochani o zabraniu ze sobą Pisma Świętego oraz o sakramencie pokuty, tak by przeżywać ten szczególny czas w łasce uświęcającej.

Z Panem Bogiem, polecamy się modlitwie

Organizatorzy

410 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie
bottom of page