Uwaga! Rekolekcje z ks. Antonello

UWAGA!

  • w środę 30 maja 2018 od godz. 16.00 przygotowujemy salę na Hali OSiR do rekolekcji. Z tym, że na 16.00 przychodzi tylko część osób rozkładajacych wykładzinę, banery i okablowanie, następnie od 17.00 prosimy o przyjście pozostałych chętnych do pomocy.

  • 1 czerwca 2018 w piątek nie będzie spotkania modlitewnego w Szkole Katolickiej z uwagi na rozpoczynające się w tym dniu rekolekcje z ks. Antonello Cadeddu.

  • Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na adorację Najświętszego Sakramentu z piątku na sobotę w dn. 1/2 czerwca 2018 do kościoła pw. św. Marii Magdaleny w Nowej Cerkwi k. Chojnic o godz, 24.00-1.00

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com