Garść ważnych informacji na najbliższe tygodnie dla członków Wspólnoty

Szykuje się kilka zmian, związanych z naszą Wspólnotą Dzieciątka Jezus...

  • W najbliższym czasie, tj. 19 kwietnia 2019 (Wielki Piątek) nie będzie spotkania modlitewnego.

  • Najbliższa Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne odbędzie się 1 maja 2019 o godz. 17.00 w Nowej Cerkwi koło Chojnic,

  • dodatkowo, w związku z wyjazdem sporej grupy osób, także i 3 maja 2019 (długi weekend) nie będzie spotkania modlitewnego.

  • Osoby, które zapisały sie na Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie proszone są o dokonywanie wpłat za autokar i nocleg (dla osób, które będą nocować).

  • UWAGA! od 31 maja 2019 spotkania modlitewne będą się odbywać w Kościele Gimnazjalnym pw. Najświętszej Maryi Panny w Chojnicach po wieczornej Mszy świętej o godz. 18.00 (rozpoczęcie ok. 18.30)

  • trwają zapisy na rekolekcje z ks. Johnem Bashobora w dn. 3-5 czerwca 2019. Jako Organizatorzy prosimy, by nie odkładac zapisów na ostatnią chwilę, gdyż utrudnia to nam szacunkową orientację w liczbie uczestników, a co za tym idzie, nie jesteśmy w stanie oszacować ile teczek zakupić, ile broszur zamówić, ile posiłków itp.

  • dnia 1 maja 2019 w sakramentalny związek małżeński wstąpi Aleksander i Weronika-członkowie naszego zespołu, Niech Bóg im błogosławi!

SZCZĘŚĆ BOŻE!

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com