top of page
  • Zdjęcie autoraodnowachojnice

Z ostatniej chwili informacje dla uczestników rekolekcji z ks. Santiago Martinem!


Informacje z ostatniej chwili!

z dn.05.08.2019

Zwolniło się kilkanaście miejsc na rekolekcje, dlatego osoby, które jeszcze chciałyby się zapisać mogą to uczynić telefonicznie pod nr telefonu do s. Wiesi: 723 531 931

lub drogą elektroniczną zapis u s. Eli odnowachojnice.ela@gmail.com

Zakończono remont sali gimnastycznej, na której pierwotnie miały się odbyć rekolekcje z ks. Santiago Martinem, więc sala gimnastyczna pozostaje. Swobodnie wjadą na nią osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich.

  1. Miejsce rekolekcji - rekolekcje odbędą się na sali gimnastycznej Katolickiego LO w Chojnicach na ul. Grunwaldzkiej 1 (parter).

  2. Zmiana czasu trwania - rekolekcje trwać będą dwa dni, czyli piątek i sobota 16-17.08.2019. Związane jest to z sytuacją niezależną od nas, a mianowicie: linie lotnicze odwołały lot, którym nasz Gość miał wracać do domu i teraz musi on być na lotnisku już w niedzielę w południe.

  3. Jeżeli powyższe okoliczności okazałyby się dla kogoś przeszkodą, to możliwa jest rezygnacja i zwrot wpłaconej ofiary. Należy to zrobić do końca lipca! (informacje o rezygnacji proszę kierować na mail odnowachojnice.ela@gmail.com)

  4. Zmiana wysokości ofiary organizacyjnej - uczestników rekolekcji prosimy o wpłacanie ofiary na koszt przeprowadzenia rekolekcji. W chwili obecnej wynosi ona 50 zł. Nadpłaty wcześniej wpłacone będą oczywiście zwracane uczestnikom na miejscu.

Wszystkich gorąco prosimy o modlitwę w intencji organizatorów, księdza Santiago oraz wszystkich, którzy będą uczestniczyć w tych ważnych duchowych przeżyciach.

611 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie
bottom of page