Z ostatniej chwili informacje dla uczestników rekolekcji z ks. Santiago Martinem!


Informacje z ostatniej chwili!

z dn.05.08.2019

Zwolniło się kilkanaście miejsc na rekolekcje, dlatego osoby, które jeszcze chciałyby się zapisać mogą to uczynić telefonicznie pod nr telefonu do s. Wiesi: 723 531 931

lub drogą elektroniczną zapis u s. Eli odnowachojnice.ela@gmail.com

Zakończono remont sali gimnastycznej, na której pierwotnie miały się odbyć rekolekcje z ks. Santiago Martinem, więc sala gimnastyczna pozostaje. Swobodnie wjadą na nią osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich.

  1. Miejsce rekolekcji - rekolekcje odbędą się na sali gimnastycznej Katolickiego LO w Chojnicach na ul. Grunwaldzkiej 1 (parter).

  2. Zmiana czasu trwania - rekolekcje trwać będą dwa dni, czyli piątek i sobota 16-17.08.2019. Związane jest to z sytuacją niezależną od nas, a mianowicie: linie lotnicze odwołały lot, którym nasz Gość miał wracać do domu i teraz musi on być na lotnisku już w niedzielę w południe.

  3. Jeżeli powyższe okoliczności okazałyby się dla kogoś przeszkodą, to możliwa jest rezygnacja i zwrot wpłaconej ofiary. Należy to zrobić do końca lipca! (informacje o rezygnacji proszę kierować na mail odnowachojnice.ela@gmail.com)

  4. Zmiana wysokości ofiary organizacyjnej - uczestników rekolekcji prosimy o wpłacanie ofiary na koszt przeprowadzenia rekolekcji. W chwili obecnej wynosi ona 50 zł. Nadpłaty wcześniej wpłacone będą oczywiście zwracane uczestnikom na miejscu.

Wszystkich gorąco prosimy o modlitwę w intencji organizatorów, księdza Santiago oraz wszystkich, którzy będą uczestniczyć w tych ważnych duchowych przeżyciach.

Wyróżnione posty
Kup płytę naszego Zespołu

bezpośrednio w sklepie Aniołek lub wysyłkowo: kliknij na kopertę.

Polecane książki:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

autor: Maria Vadia

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko.

Szukaj po tagach
Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic

Dane do przelewu za rekolekcje:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew

Email : odnowa.chojnice@gmail.com

nr konta do wpłat za rekolekcje:

ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Pamiętaj:
 

Teksty zamieszczane na naszej stronie są autorskie lub wykorzystane za zgodą innych autorów. Wszystkim odwiedzającym tę stronę życzymy Bożego błogosławieństwa.

​​​

© 09.03.2015 by olczaa created with Wix.com