Formularz zapisów na rekolekcje z o. Antonello Cadeddu z Brazylii 1-3 czerwca 2018

 

PLAN REKOLEKCJI Z O. ANTONELLO - 

 

HOTELE W CHOJNICACH I OKOLICY

 

1. Proszę każdą osobę wpisywać oddzielnie!

2. Zapisy przez poniższy formularz lub telefonicznie: 723 531 931 i 514 662 444

3. Dzieci wpisujemy tak jak dorosłych, z tym, że za dzieci do lat 12 nie wnosimy opłaty za uczestnictwo, wówczas dzieci nie mogą zajmować krzeseł (siedzą na wykładzinie lub na schodkach).

4. Wpłat ofiar organizacyjnych dokonujemy w ciągu 10 dni od zapisu. Po tym czasie (jeśli wcześniej nie podano przyczyny braku wpłaty) osoba będzie z listy wykreślona automatycznie.

5. Wpłaty są bezzwrotne. Jeśli ktoś zrezygnuje po dokonaniu wpłaty może poszukać  we własnym zakresie osoby chętnej na jej miejsce i powiadomić nas o tym. W przeciwnym razie ofiara zostanie spożytkowana na misje.

5. Miejsce rekolekcji: Hala OSiR przy Parku Wodnym w Chojnicach, ul. Huberta Wagnera 2, 89-600 Chojnice

6. Dane do przelewu:

Parafia św. Marii Magdaleny

Pl. Kościelny 1

89-641 Nowa Cerkiew,

nr konta do wpłat:  ALIOR Bank 26 2490 0005 0000 4530 1092 0844

7. W tytule przelewu koniecznie prosimy wpisać następującą treść: ofiara i imię i nazwisko osoby, za którą jest opłata oraz skrót RA który dla nas będzie oznaczał, że są to Rekolekcje z o.Antonello (RA)

Przykładowy zapis na przelewie: ofiara Jan Kowalski, Grażyna Nowak RA

8. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekolekcji. REGULAMIN

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wspólnotę Dzieciątka Jezus w celach związanych z zapisami na rekolekcje. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Wspólnoty. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych